** تورهای لوکس دنیا را با هانی بال سفر کنید **

شما اینجا هستید : 

 • تور ویژه چین | نرخ تور چین

  • تور ویژه چین | نرخ تور چین

  • نام تور برنامه ریزی شده :

  • files\7975\gallery\timages\s1200X200.jpg

  • عکس کوچک 1 :

  • files\7975\gallery\timages\s1145X145.jpg

  • عکس کوچک 2 :

  • files\7975\gallery\timages\s140X40.jpg

  • عکس کوچک 3 :

  • files\7975\gallery\timages\s1.jpg

  • عکس اورجینال :

  • چین

  • کشور مقصد :

  • چین

  • کشور مقصد :

  • پکن

  • شهر مقصد :

نرخ ویژه تور چین در سال 94

___________________________________

جهت کسب اطلاعات بیشتر از تور چین تماس حاصل فرمائید.
آژانس هواپیمایی هانی بال گشت
تلفن تماس : 11-12 97 43 66
تلفن همراه : 09356439712

___________________________________


جمهوری خلق چین :

جمهوری خلق چین، معروف به چین، پرجمعیت‌ترین کشور دنیا با بیش از ۱.۳ میلیارد نفر سکنه‌است. این کشور که در شرق قاره آسیا واقع شده توسط حزب کمونیست چین در قالب نظام تک‌حزبی اداره می‌شود.

این حزب بر ۲۲ استان، ۵ منطقهٔ خودمختار، ۴ شهر با مدیریت مستقیم (پکن، تیانجین، شانگهای و چونگ‌کینگ) و ۲ منطقهٔ اداری ویژهٔ بسیار خودمختار ِ هنگ کنگ و ماکائو حکومت می‌کند. پایتخت کشور پکن است.

جمهوری خلق چین با حدود ۹.۶ میلیون کیلومتر مربع سومین یا چهارمین کشور وسیع دنیا و دومین کشور بزرگ دنیا از نظر وسعت خاکی چین چشم‌انداز طبیعی متنوعی دارد، از استپ‌های جنگلی و بیابان‌هایی چون گبی و تکله‌مکان در ناحیهٔ خشک شمالی نزدیک به مغولستان و سیبری ِ روسیه گرفته تا جنگل‌های زیرگرمسیری در سرزمین‌های مرطوب جنوبی نزدیک به ویتنام، لائوس و برمه. مناطق غربی کشور ناهموار است و رشته‌کوه‌های هیمالیا و تیان شان مرز طبیعی آن را با هند و آسیای میانه ترسیم می‌کنند.

در مقابل، نواحی شرقی این کشور کم‌ارتفاع است و با ساحلی به طول ۱۴.۵۰۰ کیلومترمربع در جنوب شرقی با دریای جنوب چین و در شرق با دریای شرق چین همسایه‌است که در سوی دیگرش تایوان، کره و ژاپن قرار گرفته‌اند.

تمدن چین باستان یکی از کهن‌ترین تمدن‌های تاریخ است که در سواحل حاصل‌خیز رود زرد که در دشت شمال چین جاری‌ست شکوفا شد. نظام سیاسی چین بیش از ۶ هزار سال مبتنی بر سلطنت مطلقهٔ موروثی بود. نخستین دودمان پادشاهی این کشور دودمان شیا در حدود ۲ هزار سال پ.م بود.

اما نخستین حکومتی که چین را متحد کرد دودمان چه‌این در ۲۲۱ پ.م بود. آخرین دودمان پادشاهی این کشور هم چینگ بود که در ۱۹۱۱ با تشکیل جمهوری چین به رهبری کومین‌تانگ، حزب ملی چین، نابود شد. چین در نیمهٔ اول سدهٔ بیستم میلادی در دریایی از اختلافات و جنگ‌های داخلی غوطه‌ور بود که کشور را به دو اردوگاه سیاسی عمده تقسیم کرده بود؛ کومین‌تانگ و کمونیست‌ها. مخاصمات اصلی در ۱۹۴۹ با پیروزی کمونیست‌ها در جنگ داخلی و تأسیس جمهوری خلق چین در سرزمین اصلی پایان یافت.

جمهوری چین به رهبری کومین‌تانگ پایتخت خود را به تایپه در تایوان منتقل کرد و حکومت آن امروزه به تایوان، کینمن، ماتسو و چند جزیره دوردست دیگر محدود شده‌است. از آن هنگام جمهوری خلق چین و جمهوری چین درگیر اختلافات سیاسی شدیدی با یکدیگر در مورد حق حاکمیت و وضعیت سیاسی تایوان بوده‌اند.

از هنگام اجرای اصلاحات اقتصادی در چین برای پی‌ریزی یک اقتصاد مدرن، چین یکی از سریع‌ترین رشدهای اقتصادی دنیا را داشته‌است. این کشور هم‌اکنون بزرگترین صادرکننده و دومین واردکنندهٔ بزرگ کالا است و دومین اقتصاد بزرگ دنیا بر پایهٔ تولید ناخالص داخلی را در اختیار دارد.

چین عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل و سازمان‌های چندجانبه‌ای همچون سازمان تجارت جهانی، اپک، سازمان همکاری شانگهای و گروه ۲۰ است.

چین به عنوان کشوری دارای سلاح هسته‌ای از بزرگترین ارتش دائمی دنیا و دومین بودجه دفاعی بزرگ دنیا برخوردار است. چین همچنین از سوی برخی از دانشگاهیان، تحلیل‌گران نظامی، اقتصادی و سیاسی یک ابرقدرت بالقوه لقب گرفته‌است


اقتصاد چین :
حجم اقتصاد چین در حال حاضر چین دوّمین کشور در اقتصاد جهان است که پیشبینی می‌شود در آینده‌ای نه چندان دور با همین روند آمریکا را پشت سر نهاده و مقام اول را کسب کند.

چنانچه رشد کنونی اقتصادی چین همچنان ادامه یابد، چین از نظر اقتصادی، در حال رسیدن به آمریکا یعنی بزرگ‌ترین اقتصاد جهان است و باید خود را برای مقابله با پی آمدهای سیاسی و اقتصادی این موضوع آماده کند. این امر موجب نگرانی‌های عمده سیاسی خواهد شد زیرا این کشور بصورت نیروی بمراتب قوی‌تری در منطقه در آمده. بیش از ۵۰ ٪ مردم چین کشاورزند.

صنعتگران ۲۴٪ و کارمندان و بازرگانان۲۶ ٪ نیروی کار فعال این کشور را تشکیل می‌دهند.


جغرافیای چین :
کلانشهر شانگهای از قطب‌های اصلی اقتصاد و تجارت چین است.
کشور چین در منطقه شرق آسیا قرار گرفته‌است و مساحت آن بیش از ۹٬۵۹۶٬۰۰۰ کیلومتر مربع است که به این ترتیب بعد از روسیه، دومین کشور پهناور آسیا به شمار می‌آید. چین دارای مرز زمینی با ۱۴ کشور است. این کشور همچنین از سمت شرق و جنوب با دریای چین شرقی، خلیج کره، دریای زرد، و دیگر آبهای آزاد احاطه شده‌است.

مردم چین :
کشور چین بیش از یک میلیارد و دویست و هشتاد میلیون نفر جمعیت دارد. بیشتر مردم چین از نژاد زرد هستند و به زبان ماندارین سخن می‌گویند. جز چینی‌ها تیره‌های دیگری نیز در این سرزمین پهناور همچون مغول‌ها، تبتی‌ها و ترک‌ها زندگی می‌کنند، شماری از تاجیک‌ها نیز در بخش سین کیانگ چین می‌زیند. ادیان رایج این کشور عبارتند از:کنفسیوس، بودایی، تائوئیسم، اسلام و آیین ترسایی.

زبان چین :
زبان رسمی کشور چین زبان چینی ماندارین است ولی زبانهای دیگری نیز در این کشور مورد استفاده می‌باشند. از جمله زبانهای مورد استفاده دیگر در این کشور، زبان چینی کانتونی است.


پكن :
شهر پكن كه مركز سياسي، اقتصادي، فرهنگي و پايتخت كشور چين ميباشد، به همراه شهرهاي Xian ، Luoyang ، Kaifeng ، Nanjing و Hangzhou يكي از شش شهر باستاني چين ميباشد.
اين شهر با 1641 كيلومتر مربع مساحت و 93/14 ميليون نفر جمعيت، در شمال كشور چين قرار دارد و داراي چهار فصل است كه بهترين زمان براي گردشگري در فصول بهار و پاييز و در ماههاي مي، سپتامبر و اكتبر ميباشد.


تاريخ درخشان و طولاني اين شهر از 500.000 سال پيش آغاز و به مدت بيش از 3000 سال داراي سكنه بوده است و بارها مورد تاخت و تاز نيروهاي بيگانه قرار گرفته و ظهور و سقوط امپراتوري هاي قدرتمند مختلف را بخود ديده است.

اگرچه اينك پكن شهري مدرن و مطابق با قرن 21 ميباشد، اما ميتوان زندگي سنتي آن را مانند چايخانه ها، معابد، محله Hutong ، Courtyard و Peking Opera ، از نزديك ديد و تجربه كرد. اين شهر با داشتن بزرگترين ميدان دنيا ( ميدان تيان آن من )، بزرگترين مجموعه حفظ شده از كاخهاي امپراتوري دنيا ( شهر ممنوعه ) و يكي از باشكوه ترين و بزرگترين باقيمانده ازعجايب هفتگانه جهان ( ديوار چين ) و همچنين معبد زيباي بهشت، بعنوان يك شهر تاريخي و فرهنگي منحصر به فرد، ساليان سال مورد تحسين و توجه جهانگردان از اقصي نقاط جهان بوده و ميباشد.کلمات کاربردی در سفر به زبان چینی :
بله = shi
خیر = bu shi
آیا شما می فهمید ؟ = ni ming bai ma
بله . من می فهمم ! = wo ming bai
خیر . من نمی فهمم ! = wo bu ming bai
ببخشید = dui bu qi
بعد از شما = ni xian qing
ممکن هست شما یه کاری برای من انجام بدهید ؟ = you jian shi qing ni bang mang
مشکلی نیست = mei wen ti
متشکرم = xie xie
مهم نیست (خوش باش یا وظیفم بود) = hen le yi
خواهش می کنم = bu ke qi
متشکرم از کمکتان = gan xie ni de bang mang
این خوبی شما رو میرسونه = ni zhen hao
از شما قدردانی می کنم = gan xie ni de hou yi
ممنون از همه چیز = gan xie ni wei wo zhun bei de yi qie
ممنون . روز خیلی خوبی بود = gan xie ni zhe mei hao de yi tian

کشور چین پر جمعیت ترین کشور جهان و بزرگترین صادر کننده جهان و بزرگترین قطب اقتصادی جهان است،در ضمن کشور چین پر جمعیت ترین کشور جهان است.
از اتمامی کشور های جهان به چین سفر می کنند که در نمایشگاه های این کشور شرکت کرده و به تجارت با کشور چین می پردازند بزرگترین دلیل این نرخ بسیار پایین و ارزان بودن اجناس ساخت چبن می باشد،تور ویژه چین | نرخ تور چین آژانس هانی بال با ارزانترین نرخ به فروش می رساند،آژانس هواپیمایی هانی بال این نوید را به مسافران گرامی می دهد این دفتر با ارزانترین و بهترین کیفیت به فروش تور ویژه چین می پردازد.
چین کشور افسانه و اژدها،ابریشم و جاده ابریشم،امپراطور و قصر ها،دارای تنها بنایی که از کره ماه قابل روئیت است (دیوار چین).
خوراک در چین
چین را با بازارهای اغذیه فراوان که در تمام آنها قاشق و کاسه های سوپ خوری و چپستیک یا همان چوب های مخصوص و دکوراسیون خاص چینی میتوان یافت.
ادر عین حال می توان رستوران های بین المللی فراوان و فست فودهای با کیفیت و بنام را در شهر پکن در خیابان های معروف این شهر همچون خیابان سنیلتون پیدا کرد.
خرید یا شاپینگ در چین:
کشور چین معروف به کشور تولید انبوه و قیمت های پایین و مناسب است،در چین می توان بازارها را به دو دسته تقسیم کرد،یک بازارهای سنتی و فروشگاه ها و مراکز خرید مدرن و به روز.
چه شهر هایی در تور ویژه چین مورد بازدید قرار می گیرد؟
شهر های معروف چین همچون:پکن،شانگهای،هانگزو و گوانجو
پکن: ّپکن یا همان بیجینگ بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر چین و قدمتی دیرینه.
در پکن اکثر مردم با دوچرخه تردد می کنند ولی در عین حال شهر پکن دارای شبکه گسترده حمل و نقل و مدرن و قابل تحسینی است که تردد را برای شهروندان و گردشگران راحت تر کرده.
جاذبه های توریستی پکن:
شهر ممنوعه،دیوارچین،معبد آسمانی،خانه های هوتونگ

شانگهای:
شهر آسمانخراش ها،شانگهای به معنی برفراز دریا است.
شانگهای شهری زنده و شاد است با که با شب هایی زیبا و چشم نواز دل مسافران را یه دست می آورد.
این شهر با چراغانی های زیبا و مدرن و جالب از این لحاظ دارای اهمیت می باشد.
پکن با رودخانه ای عظیم در میان شهر این امکان را به گردشگران میدهد که شب هنگام بتوانند با کشتی از بر روی رودخانه گذر کرده و از رودخانه و نمای شهر لذت ببرند.
شانگهای مرکز اقتصادی و قلب اقتصادی چین به شمار می رود.
خاذبه های توریستی شانگهای:
معبد لانگا پاگودا،شهر قدیمی زاجیاجیاو،شانگهای هپی والی و باغ یو

هانگزو:
هانگزو به دلیل داشتن دریاچه های فراوان و زیبا به شهر دریاچه ها معروف است.
در حال حاضر هانگزو مرکز سیاسی فرهنگی چین به شمار می آید.
جاذبه های توریستی هانگزو:
ققنوس مسجد،باغ بتانیکال هامگزو،موزه ملی ابریشم چین،پاگودای شش هارمونی

  • ایران - تهران - بلوار کشاورز، تقاطع کارگر، نبش بلوار غربی، شماره 310

  • نشانی :

  • - - 09356439712 - - 66439711 - -

  • تلفن:

  • - - 66927712

  • فکس :

ارسال پيام به شرکت

اگر عضو نمايشگاه باشيد مي توانيد تاريخ و زمان مشاهده پيام خود و همچنين پاسخ ارائه دهنده اين محصول به پيام خود را نيز مشاهده نماييد. در صورت تمايل مي توانيد عضو نمايشگاه شويد

فرستنده:

نام و نام خاوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

گيرنده:

شرکت خدمات مسافرتی هانی بال

   

عنوان پيام:

متن پيام:

 این کد را وارد کنید :    4137

   توجه: هنگام ارسال پيام، IP شما ذخيره خواهد شد - 18.208.126.130

دفتر مرکزی :

تلفن  : - - 09356439712 - - 66439711 - -

فکس : - - 66927712

نشانی : ایران - تهران - بلوار کشاورز، تقاطع کارگر، نبش بلوار غربی، شماره 310