** تورهای لوکس دنیا را با هانی بال سفر کنید **

شما اینجا هستید : 

 • تور اسکی ارزروم ترکیه

  • تور اسکی ارزروم ترکیه

  • نام تور برنامه ریزی شده :

  • files\7975\Products\29326-SmallPic.jpg

  • عکس کوچک 1 :

  • files\7975\Products\29326-SmallPic.jpg

  • عکس کوچک 2 :

  • files\7975\Products\29326-SmallPic.jpg

  • عکس کوچک 3 :

  • ارزروم

  • شهر مقصد :

تور اسکی ارزروم ترکیه

_______________________________

جهت کسب اطلاعات بیشتر از تور ترکیه ( اسکی ارزروم ) تماس حاصل فرمائید.

آژانس هواپیمایی هانی بال
تلفن تماس : 11-12 97 43 66
تلفن همراه : 09356439712

_______________________________

پیست اسکی ارزروم / پیست اسکی پالان دوکن / تور اسکی ارزروم / تور اسکی پالان دوکن :

ارزروم شهری است که پیست بین المللی پالان دوکن در آن قرار گرفته شهری در ۸ ساعتی مرز ایران که هر ساله جمع کثیری از مشتاقان به ورزشهای زمستانی را به سوی خود میکشاند
ارتفاعات پالان دوکن شهر ارزروم که در شرق کشور ترکیه قرار گرفته است به تصدیق جمیع کارشناسان اسکی یکی از بزرگترین، مجهزترین و نهایتاً بهترین پیست های اسکی حال حاضر دنیا را به وجود آورده است.

نوع برفی که بر دامنه های مرتفع این مجموعۀ ورزشی بارش دارد، چشم انداز های دلنواز و بی بدیل و امکانات و تاسیسات توریستی و مدرنی که در دهه های اخیر برای توسعۀ همه جانبۀ این پیست بوجود آمده، همه همه دست به دست هم داده اند تا پیست اسکی پالان دوکن را حتی نزد سخت پسند ترین اسکی بازان اروپایی نیز به یکی از محبوب ترین پیست های اسکی دنیا تبدیل کرده باشد و بدین جهات است که همواره در فصول سرد سال این شهر به میزبانی خیل عظیم اسکی بازان از سرتاسر دنیا مفتخر است .

كوههاي پالان دوكن با ارتفاع 3185 متر در جنوب ارضروم و در راستاي شرق- غرب قرار دارد . اولين پروژه بزرگ و جدي تركيه براي توسعه توريسم زمستاني ، برنامه توريسم و ورزشهاي زمستاني ارزروم - پالان دوكن مي باشد .

در فعاليتهاي انجام يافته بر روي آب و هوا و بافت طبيعي كوههاي پالان دوكن مشخص گرديد كه اين كوهها داراي ويژگي بين المللي براي ورزشهاي زمستاني است . طبق اين پروژه ، بر روي سه پيست براي 32 هزار نفري ساعت امكان اسكي بازي وجود داشته و امكان برگزاري مسابقات بين المللي و حتي المپيك زمستاني وجود دارد . با اين پروژه امكان اشتغال مستقيم 6000 نفر فراهم مي شود .


راه ارتباطي : از استانبول و آنكارا همه روزه پروازهاي منظمي به ارزروم برقرار مي باشد. فاصله مركز اسكي تا مركز شهر ارزروم 5 كيلومتر و تا فرودگاه فقط 10 كيلومتر است . در طول زمستان اتوبوسهاي بخش خصوصي به مركز اسكي تردد مي كنند .


موقعيت جغرافيايي : ارزروم يكي از سردترين و مرتفع ترين استانهاي تركيه است . زمستانهاي آن بسيار سرد مي باشد و 150 روز از سال پوشيده از برف است . در شرايط عادي فصل زمستان مركز اسكي در فاصله ارتفاعات 3176-2200 متري قرار دارد .

به واسطه شرايط سخت آب و هوايي ، در طول فصل بر روي برف گردي امكان اسكي بازي وجود دارد. بهترين زمان براي اسكي فاصله بين 10 دسامبر الي 10 مي مي باشد .

پذيرايي و ساير خدمات : در اين مركز هتلهاي 4 و 5 ستاره ، خانه اسكي ، تاسيسات روزانه و رستورانها وجود داشته و مراكزي براي اجاره وسايل اسكي و آموزشي وجود دارد

پيستها و تاسيسات مكانيكي : پيستهاي مركز اسكي پالان دوكن در بين بزرگترين و عمودي ترين پيستهاي اسكي جهان قرار دارد . طولاني ترين پيست آن 12 كيلومتر و طول كل پيست 28 كيلومتر است .

اختلاف ارتفاع مبدا و مقصد 1000 متر است . در پالان دوكن براي انجام مسابقات اسلالم و اسلالم بزرگ 2 پيست اسكي استاندارد وجود دارد .

در مركز اسكي 5 تلكسي با ظرفيت كلي 4500 نفر در ساعت ، يك دستگاه تله فريك با ظرفيت 300 نفر در ساعت و 2 دستگاه Baby Lift با ظرفيت كلي 1800 نفر و يك دستگاه Gondol Lift با ظرفيت 1500 نفر در ساعت وجود دارد

کوه پالان دوکن یا اختصاراً همان پالان دوکن با ۳،۲۷۱ متر ارتفاع در مرکز استان ارزروم ترکیه یعنی همان شهر ارزروم قرار گرفته است.

فاصلۀ قلعه با مرکز شهر ارزروم تنها ۱۰ کیلومتر است.لازم به ذکر است که خود شهر ارزروم نیز با ارتفاعی بالغ بر ۱۹۵۰ متر از سطح دریا یکی از شهر های مرتع محسوب میشود.

در میان مسیر از مرکز شهر ارزروم تا به قلعۀ پالان دوکن، محلی با ارتفاعی برابر با ۲،۱۰۰ متر و با نام "باشکوی" رخ مینماید که فاصله ای بیش از ۴ کیلومتر با مرکز شهر ارزروم ندارد.در واقع محل استقرار ایستگاه اولیۀ پیست اسکی پالان دوکن در همین نقطه است.

پیست اسکی پالان دوکن دارندگی لقب طولانی ترین مسیر پیست اسکی در کشور ترکیه را به خود اختصاص داده است.به دلیل کیفیت برف-a fine-grained light powder-،شیب مساعد و طول مسیری کافی، پیست اسکی پالان دوکن در نزد اسکی بازان ماهر و حرفه ای به عنوان بهترین پیست اسکی کشور ترکیه شناخته می شود .


سمت دیگر پیست یا به تعبیری پشت پیست اصلی پالان دوکن مسیر دیگری با نام اِژدِر وجود دارد.


هتل های پیست اسکی پالان دوکن و ارزروم با نام های :
۱- هتل پولات رنسانس /Polat Renaissance hotel
http://www.polatholding.com/pre.htm
۲- هتل ددمان / Dedeman hotel
http://www.dedeman.com/Palandoken.aspx
۳- هتل پالان دوکن /Palan Hotel
http://www.palanotel.com/
۴- اقامتگاه اسکی ددمان /Dedeman Ski Lodge
http://www.dedeman.com/SkiLodge.aspx
در محیط پیرامونی پیست به ارائۀ خدمات مشغول هستند.

همچنین به علت مسافت کم بین پیست و مرکز شهر دسترسی به هتل هایی با استانداردهای متنوع که در خود شهر ارزروم به فعالیت مشغول هستند نیز آسان و سهل الوصول است.


شهر ارزروم در سال‌هاي گذشته نيز نامزد كسب ميزباني مسابقات المپيك زمستاني دانشجويي در سال ‪ ۲۰۰۹‬ميلادي بود.

"شهر ارزروم همانند يك الماس خام است و در صورتي كه تراش داده شود، ميليون‌ها دلار ارزش پيدا خواهد كرد."

شهر ارزروم در شرق تركيه از مناطق سردسير تركيه است و پيست اسكي "پالان دوكن" آن كه از مهم‌ترين مراكز ورزش اسكي تركيه است، در نزديكي اين شهر قرار دارد.

"ارزروم-Erzurum " در 193 کیلومتری شرق ارزنجان ، بزرگترین شهر آناتولی شرقی ، قرار دارد. وسعت این سرزمین پهناور 1950 مترمربع می‌باشد.

پیستی زیبا با امکاناتی بسیار زیاد و خاطره یک اسکی به یاد ماندنی.
هتل ددمان در وسط پیست قرار دارد و بسیاری از گردشگران را به خود جذب می کند.
تماس با هانی بال
02166439711

  • ایران - تهران - بلوار کشاورز، تقاطع کارگر، نبش بلوار غربی، شماره 310

  • نشانی :

  • - - 09356439712 - - 66439711 - -

  • تلفن:

  • - - 66927712

  • فکس :

ارسال پيام به شرکت

اگر عضو نمايشگاه باشيد مي توانيد تاريخ و زمان مشاهده پيام خود و همچنين پاسخ ارائه دهنده اين محصول به پيام خود را نيز مشاهده نماييد. در صورت تمايل مي توانيد عضو نمايشگاه شويد

فرستنده:

نام و نام خاوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

گيرنده:

شرکت خدمات مسافرتی هانی بال

   

عنوان پيام:

متن پيام:

 این کد را وارد کنید :    8511

   توجه: هنگام ارسال پيام، IP شما ذخيره خواهد شد - 18.208.126.130

دفتر مرکزی :

تلفن  : - - 09356439712 - - 66439711 - -

فکس : - - 66927712

نشانی : ایران - تهران - بلوار کشاورز، تقاطع کارگر، نبش بلوار غربی، شماره 310