تامین و تجهیز صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، پالایشگاه ، سد سازی ، صنایع غذایی و صنایع سیمان

شما اینجا هستید :

معرفی شرکت :
شرکت تجهیز پالایش جنوب در طی سالیان اخیر توانسته با پتانسیل های علمی و تجربی خود با کادری مجرب متشکل از متخصصان فنی ، مهندسان خبره و مدیران بازرگانی با تجربه ، پاسخگوی نیازهای مختلف صنایع کشور به خصوص در زمینه تامین و تجهیز صنایع نفت و گاز ، پتروشیمی ، پالایشگاه ، سد سازی ، صنایع غذایی و صنایع سیمان کشور می باشد. به طور گسترده ، تجهیز پالایش جنوب ماموربت خود را تدارک دهنده اقلام مورد نیاز جهت تولید ، تجهیز ، کنترل و نگهداری انرژی در صنایع کشور دانسته و به جز سوخت های فسیلی از جمله نفت ، گاز و دیگر انرژی های سیالی و میعانی از جمله آب و بخار در صدد گسترش حوزه کاری خود به انرژی های نوین می باشد.
با توجه به تحریم های موجود علیه میهن عزیزمان متخصصان تجهیز پالایش جنوب سعی در تبدیل تهدیدها به فرصت ها به منظور ترقی هر چه بیشتر صنعت و اقتصاد میهن اسلامی مان داشته اند که به یمن الهی به میزان زیادی در این امر موفق بوده اند.
منافع مشترک با مشتریان :
1 – در تمام این سالها کسب و کار ما در چهارچوب اخلاقی و عقلانیت بوده و با کمک پروردگار در صدد ارتقاء خدمات به مشتریان خواهیم بود تا از این رهگذر به منافع معقول دست یابیم.
2 – ما به تعهدات خود در قبال مشتریان اخلاقاً پاسخگو بوده و به مشتریان به عنوان سرمایه های شرکت می نگریم و در این مسیر امانت داری و کسب حلال را سر لوحه امور قرار می دهیم.
ماموریت ما :
الف ) ارائه مشاوره : در زمینه انتخاب و خرید اتصالات ، شیرآلات ، آهن آلات و ابزار دقیق از منابع مطمئن در کوتاهترین زمان همراه با قیمت و کیفیت مناسب.
ب ) ارائه پیشنهاد مالی و فنی : کارشناسان این بازرگانی با اتخاب استاندارد مورد نظر و تطابق آن با اسناد فنی ارائه شده جهت اقلام مورد نیاز توسط کارفرما و همینطور با شناخت تولید کنندگان معتبر داخلی و خارجی کامل ترین پیشنهاد را با در نظر گرفتن تمام جوانب امر ارائه خواهد کرد.
لازم به ذکر است کلیه اقلام درخواستی در صورت موجود بودن با ارائه گواهی کیفیت MILL TEST CERTIFICATE تحویل گشته و در غیر اینصورت پس از عقد قرارداد کالای درخواستی وارد کشور و برای مشتریان ارسال می گردد.