مرکز پخش انواع تیکه مو، کلاه گیس، کلیپس، کش موئی - موهای EXTENSION طبیعی و مانکن آرایشگاهی طبیعی و مصنوعی و دستگاه ا کتنشن مو . ابزار آلات اکستنشن(قلاب سیمی.انبر.چسب.رینگ.سنجاق مویی.پوروتز) انواع تاج نگین دار.تاج بغل سر.سنجاق نگین دار محصول فانتاستیک اصل را با هولگرام نقره ای خریداری کنید تنها شعبه در بازار

شما اینجا هستید : 

 • شست و شوی کلاه گیس | W239

  • کلاه گیس

  • نام پوستیژ :

  • files\7865\Products\14113-SmallPic.jpg

  • عکس کوچک 1 :

  • files\7865\Products\14113-SmallPic.jpg

  • عکس کوچک 2 :

  • files\7865\Products\14113-SmallPic.jpg

  • عکس کوچک 3 :

کدمحصول:W239


نوع الیاف:کره ای

معرفی کلاه گیس

این نوع محصول از بهترین الیاف مو کره ای تهیه گردیده و در مدلهای کوتاه و بلند و حالت دار، فر و فشن موجود می باشد.از خصوصیات این کلاه گیس قابل شستشو، قابلیت سشوار و اتو مو و ژل زدن را دارا می باشد. حتی میتوانید با دستگاه Wave و بابلیس، آن را به هر حالتی که خواسته باشید در بیاورید.

این نوع کلاه گیس، سایز استاندارد میباشدکه دارای تنظیم سایزمی باشد و به دلخواه می توانیدکاسه کلاه گیس را کوچک یا بزرگ کنید.

قابلیت حرارت برابر 180 درجه سانتی گراد

طریقه شستشوی کلاه گیس فانتاستیک
1. ابتدا کلاه گیس را به آرامی شانه و مرتب کنید ( در مورد کلاه گیس فر احتیاجی به شانه کردن نیست).
2. برای شستشو ابتدا در ظرفی استوانه ای آب ولرم ریخته و کمی شامپو حاوی نرم کننده به آن اضافه می کنیم.
3. سپس کلاه گیس را در درون آن قرار داده و چندین بار داخل ظرف آب تکان داده و بالا و پایین می بریم.
4. پس از 5 دقیقه که اینکار را انجام دادیم کلاه گیس درون ظرف به خوبی تمیز شده و روی آن آب ولرم بگیرید تا شامپو از لابه لای مو خارج شود.
5. پس از این مراحل با حوله ای نم کلاه گیس را گرفته و درهوای معمولی دور از نور آفتاب خشک می کنیم.
6. در پایان بعد از خشک شدن به وسیله اسپری مخصوص کلاه گیس اسپری کرده و با یک برس که نرم باشد مرحله به مرحله از پایین به بالا شانه کنید.
توجه : به هیچ عنوان موهای فر و کلیپس مو فر را شانه نکنید. چون ممکن است از حالت فر بودن خارج شود و درهم و پف کند فقط کافی است طبق دستور بالا بدون اینکه شانه بکنید بشویید.

طریقه استفاده از کلاه گیس فانتاستیک
این محصول از بهترین الیاف مو ژاپن تهیه گردیده و در مدل های کوتاه و بلند که دارای فرم حالت دار ، صاف ، لیر تمام فر و اس باز و درشت و فشن موجود می باشد.
کلاه گیس فانتاستیک قابل شستشو، سشوار شدن و با دستگاه اتوی مو اتو می شود و یا حتی با دستگاه بابلیس و دستگاه wave، آن را به هر حالتی که خواسته باشید در بیاورید.
برای به سر گذاشتن کلاه گیس ابتدا موهای خود را به وسیله یک کش سر به پشت جمع کرده و می بندید اگر خواسته باشید قبل از استفاده از کلاه گیس می توانید از کلاه کلاه گیس استفاده کنید و روی سر خود بگذارید سپس در قسمت داخلی پشت کلاه گیس 2 عدد کش قلاب دار برای تنظیم سایز کوچک و بزرگ کردن کلاه گیس قرار داده شده است که شما می توانید آن را به دلخواه تنظیم کنید بعد از گذاشتن روی سر قسمت جلوی کلاه گیس را شانه یا پوش دهید.
هم اکنون جذاب شوید و با شکل متفاوت ظاهر شوید و لذت ببرید.
ما بهترین ها را برای شما فراهم می کنیم.

چند توصیه مهم در مورد استفاده از کلاه گیس و مو فانتاستیک
1. کلاه گیس فر و تیکه مو فر را به هیچ عنوان شانه نکنید ممکن است از فر بودن خارج شود.
2. استفاده از اسپری مو مخصوص مو و کلاه گیس و کلیپس مو توصیه می شود زیرا با عث می شود موها وز شده و دوام و درخشندگی خود را حفظ می کند.
3. اگر خواسته باشید موی فر را صاف کنید ابتدا آن را خیس کرده، شانه کرده و سپس اتو کنید تا صاف شود.
4. اگر خواسته باشید موی صاف را فر کنید به وسیله بیگودی های حرارتی موجود در ابزار به موها وصل کرده و پس از خنک شدن آنها را جدا کنید.
5. بعد از استفاده از کلاه گیس ، هنگام خواب آن را در توری مخصوص یا بر روی سر مانکن بگذارید تا دوام و عمر طولانی داشته باشد.
6. شامپو زدن و شستشو مداوم کلاه گیس به خصوص در فصل گرما که تعریق و امکان بروز آلودگی ها بیشتر است ضروری است. حتی الامکان برای شستشو از شامپوها و لوسیون های مخصوص مو استفاده شود.

  • ایران - تهران - خیابان پانزده خرداد، روبروی بانک رفاه بازار، پاساژ موثقی،طبقه دوم پلاک 66

  • نشانی :

  • - 021 - 55611857 - - 09125229566

  • تلفن:

  • 0098 - 021 - 55582538

  • فکس :

ارسال پيام به شرکت

اگر عضو نمايشگاه باشيد مي توانيد تاريخ و زمان مشاهده پيام خود و همچنين پاسخ ارائه دهنده اين محصول به پيام خود را نيز مشاهده نماييد. در صورت تمايل مي توانيد عضو نمايشگاه شويد

فرستنده:

نام و نام خاوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

گيرنده:

فانتاستیک

   

عنوان پيام:

متن پيام:

 این کد را وارد کنید :    4172

   توجه: هنگام ارسال پيام، IP شما ذخيره خواهد شد - 107.23.37.199