لابراتوار آرایشی بهداشتی روژین در سال 1384 تأسیس شده است و فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه بهداشت دهان و دندان آغاز نموده است و در زمانی کوتاه موفق به اخذ گواهینامه های معتبری چون :استاندارد اروپا(CE) ، مدیریت کیفیت ISO9001 ISO14001, OHSAS18001 ، حلال محصولات این شرکت عبارتند از: دهان شویه ، پودر سفید کننده دندان و اسپری خوشبو کننده دهان

شما اینجا هستید : 

 • پودر سفید کننده دندان با عطر نعناع وی-وان Vi-One Menthol

  • 75 گرم

  • وزن :

  • وی-وان ( Vi-One )

  • دسته بندي :

  • Menthol نعناع

  • مدل :

  • عدد

  • واحد شمارش :

- بدون آسیب رساندن به دندان ها تجمع پلاک ها را از بین می برد
- باکتر های مضرر را از بین برده و از پوسیدگی دندان ها جلوگیری می کند.
- ترکیب جدید این فرآورده باعث جذب سریعتر فلوراید توسط دندان ها و افزایش مقاومت مینای دندان می گردد.

پوسیدگی دندان چیست ؟
نوعی بیماری عفونی، قابل انتقال و قابل پیشگیری است که در اثر ترکیب مواد قندی با باکتری های موجود در پلاک دندان ها ایجاد می شود. این ترکیب، اسیدی تولید می کند که باعث انحلال مواد معدنی و آلی در سطح دندان ها می گردد. حتی غذاهایی که به ظاهر قندی نیستند هم می توانند حاوی مقادیر زیادی قند پنهان و ترکیبات نشاسته ای باشند و به فرآیند تبدیل باکتری به اسید کمک کنند.


پلاک دندانی :
پلاک دندانی تجمعی از خورده های مواد غذایی، ترکیبات بزاق و خصوصا میکروبهای داخل دهان است که بر روی لثه و دندان ها قرار می گیرد و به سادگی هم قابل رویت نیست و در صورتی که مورد توجه و رسیدگی قرار نگیرد به صورت لایه ای نرم و آلوده بر روی دندان احساس میشود.

باکتری های موجود در این پلاک ها سمومی تولید می کند که باعث تحریک و التهاب لثه می گردد. در واقع پلاک دندانی، عامل اصلی ایجاد پوسیدگی دندانهاست. پلاک های میکروبی با شستن دهان توسط آب یا دهان شویه های معمولی از دهان جدا و تمیز نمی شود و برای تمی کردن آن باید از مسواک و مواد مناسب و مخصوص این کار کمک گرفت.
در صورتی که پلاک به طور کامل از سطح دندان پاک نشود، به مرور زمان تبدیل به جرم می گردد و این نکته قابل ذکر است که جرم دندان با مسواک زدن از بین نمی رود و حتما باید توسط پزشک و با استفاده از وسایل مخصوص یا مدت طولانی تر توسط پودر دندان جرم گیری شود.
البته باید دقت داشته باشید، پودر دندانی که استفاده می کنید حتما از مواد ساینده بسیار ریز و صیقلی تولید شده باشد تا باعث ایجاد خراش بر روی سطح دندان ها نگردد.
مواد اولیه بکار رفته در پودر دندان وی وان کاملا مطابق با استاندارد مورد تائید وزارت بهداشت می باشد.
همچنین ترکیبات سورفکتانتی موجود در این فرآورده سبب جدا شدن لایه های چسبیده به سطح دندان می شود و با تولید کف، این زایده ها و آلودگی ها جدا شده را از محل جرم به خارج از محیط انتقال می دهد. طعم دهنده استفاده شده در این محصول دارای خاصیت ضد عفونی کنندگی هم می باشد و مهم تر از همه ترکیب خاص این فرآورده باعث جذب سریعتر فلوراید توسط فلوراید توسط دندان ها و افزایش مقاومت مینای دندان ها می گردد.
---------------------------------------------------------------
پودر سفید کننده وی وان اولین پودر سفید کننده در ایران با مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان می باشد و دارای قابلیت چشمگیری در از بین بردن پلاکهای میکروبی و جرم های دندانی می باشد .

پلاک دندانی چیست؟
پلاک دندانی تجمعی از خرده های مواد غذایی ترکیبات بزاق و خصوصا"میکروبهای داخل دهان است که بر روی لثه و دندانها قرار میگیرد و به سادگی هم قابل رویت نیست و در صورتی که مورد توجه ورسیدگی قرار نگیرد به صورت لایه ای نرم و آلوده بر روی دندان احساس می شود باکتریهای موجود در این پلاکها سمومی تولید می کنند که با عث تحریک و التهابات لثه می گردد در واقع پلاک دندانی عامل اصلی ایجاد پوسیدگی دندانهاست .پلاکهای میکروبی با شستن دهان توسط آب یا دهان شویه های معمولی از دهان جدا و تمیز نمی شود و برای تمیز کردن آن باید از مسواک و مواد مناسب و مخصوص این کار کمک گرفت.

در صورتی که پلاک به طور کامل از سطح دندان پاک نشود به مرور زمان تبدیل به جرم می گردد و این نکته قابل ذکر است که جرم دندان با مسواک زدن از بین نمی رود و حتما" باید توسط پزشک و با استفاده از وسایل مخصوص یا در مدت طولانی تر توسط پودردندانی مناسب جرم گیری شود .
البته باید دقت داشته باشید پودر دندانی که استفاده می کنید حتما" از مواد ساینده بسیار ریز و صیقلی تولید شده باشد تا باعث ایجاد خراش بر روی سطح دندانها نگردد.

پودر جرم گیر دندان وی وان چگونه عمل می کند ؟
این محصول به گونه ای فرموله شده است که نیازی به مسواک زدن های طولانی مدت ندارد و با نفوذ بر جرم های دندان و ایجاد فرسایشی ملایم و طبیعی بر روی جرمها و پلاکهای دندانی می تواند آنها را از بین ببرد .
پودر وی وان از ذرات میکرونیزه تشکیل شده است و سختی آن کمتر از سختی مینای دندان می باشد که این عامل مانع از ایجاد بروز هر گونه خراش روی مینای دندان میگردد . ترکیبات حاوی فلوراید ا ین محصول به گونه ای فرموله شده که در سریعترین زمان 30 ثانیه آزاد شده و باعث ایجاد لایه محافظ بر روی مینای دندان و مقاوم شدن آن می گرد.
پودر سفید کننده وی وان در سه رایحه عرضه شده است (پرتقال محتوی ویتامین c جهت شادابی لثه
رایحه اکالیپتوس مخصوص سیگاریها ضد عفونی کننده و متعادل کننده PH دهان . رایحه نعناع خوشبو کننده و ضد عفونی کننده) که پس از استفاده از آنها حس تازگی و طراوت را به ارمغان می آورند
طریقه مصرف :
ابتدا مسواک خود را مرطوب کرده و آغشته به پودر نمایید و سپس دنهایتان رابه آرامی مسواک نمایید توصیه میکنیم از مسواکهای نرم استفاده شود .
شرایط نگهداری :
ثدر محل خشک و دور از نور آفتاب نگهداری شود.

  • ایران - تهران -

  • نشانی :

  • 0098 - 21 - 66840390 0098 - 21 - 66840336 0098 - 21 - 66840645 0098 - 0912 - 4378675

  • تلفن:

  • 0098 - 21 - 66840645

  • فکس :

  • 12,000 ( بروز رسانی 2596 روز قبل )

  • قیمت مصرف کننده

ارسال پيام به شرکت

اگر عضو نمايشگاه باشيد مي توانيد تاريخ و زمان مشاهده پيام خود و همچنين پاسخ ارائه دهنده اين محصول به پيام خود را نيز مشاهده نماييد. در صورت تمايل مي توانيد عضو نمايشگاه شويد

فرستنده:

نام و نام خاوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

گيرنده:

لابراتوار آرایشی و بهداشتی روژین

   

عنوان پيام:

متن پيام:

 این کد را وارد کنید :    5298

   توجه: هنگام ارسال پيام، IP شما ذخيره خواهد شد - 52.200.130.163

دفتر مرکزی :

تلفن  : 0098 - 21 - 66840390 0098 - 21 - 66840336 0098 - 21 - 66840645 0098 - 0912 - 4378675

فکس : 0098 - 21 - 66840645

نشانی : ایران - تهران -