** تورهای لوکس دنیا را با هانی بال سفر کنید **

شما اینجا هستید : 

 • قیمت تور برزیل 94

  • قیمت تور برزیل 94

  • نام تور برنامه ریزی شده :

  • files\7975\Products\29262-SmallPic.jpg

  • عکس کوچک 1 :

  • files\7975\Products\29262-SmallPic.jpg

  • عکس کوچک 2 :

  • files\7975\Products\29262-SmallPic.jpg

  • عکس کوچک 3 :

  • ریودوژانیرو

  • شهر مقصد :

تور مسافرتی برزیل در سال 94

_________________________________

جهت کسب اطلاعات بیشتر از تور برزیل تماس حاصل فرمائید.

آژانس هواپیمایی هانی بال گشت
تلفن تماس : 11-12 97 43 66
تلفن همراه : 09356439712

_________________________________

تاریخچه برزیل :

جمهوری فدراتیو برزیل بزرگ‌ترین و پرجمعیّت‌ترین کشور آمریکای جنوبی است. پایتخت آن برازیلیا و زبان رسمی آن پرتغالی است.
برزیل که منطقه وسیعی را بین مرکز آمریکای جنوبی و اقیانوس اطلس در بر می‌گیرد، شرقی‌ترین کشور قاره آمریکاست و با کشورهای اروگوئه، آرژانتین، پاراگوئه، بولیوی، پرو، کلمبیا، ونزوئلا، گویان، سورینام و گویان فرانسه هم‌مرز است. در حقیقت، برزیل به جز اکوادور و شیلی با تمامی دیگر کشورهای آمریکای جنوبی مرز مشترک دارد.

برزیل دارای زمین‌های کشاورزی وسیع و جنگل‌های استوایی است. و با داشتن منابع طبیعی گسترده و نیروی کاری غنی قدرتمندترین اقتصاد آمریکای جنوبی است.

برزیل مستعمرهٔ پرتغال بود و این کشور تنها کشور قاره آمریکاست که مردم آن به زبان پرتغالی سخن می‌گویند. برزیل کشوری چندملتی است و جمعیت آن متشکل از نژادهای اروپایی، سرخ‌پوستان آمریکا، آفریقائیان و نیز آسیائیان است. مذهب اصلی این کشور کاتولیک کلیسای رم است.

جغرافیای کشور برزیل :
آب نزديك به نيمي از برزيل را بزرگترين سيستم رودخانه‌اي جهان، يعني آمازون، به دريا مي‌رساند. با وجود فشار بر زمين كه منجر به جنگل زدايي وسيعي شده است. آبگير پهناور و كم ارتفاع آمازون هنوز در حد زيادي پوشيده از جنگل استوايي باراني است. در شمال آبگير آمازون، ارتفاعات گوئينا بلندترين قله برزيل را در بر مي‌گيرد. در جنوب آبگير فلاتي مركزي پوشيده است از علفزارهاي استوايي میباشد .

شرق و جنوب كشور متشكل است از زمينهاي بلند برزيل – فلاتي وسيع كه با دره‌هاي حاصلخيز و سلسله كوهها تقسيم مي‌شود. جلگه‌اي باريك و ساحلي با تراكم جمعيت زياد در پاي اين زمينهاي بلند قرار دارد.
رودهاي مهم: آمازون، پاران، سائوفرانسيسكو، ماديرا، جوروا، پوروس.

آب و هوای برزیل :
تنوع آب و هوایی زیادی در برزیل وجود دارد اما بخش بزرگی از آن گرمسیری است و پوشیده از جنگلهای بارانی آمازون که در حوضه آب ریز رود آمازون بوجود آمده‌اند. با این حال برزیل دارای پنج آب و هواست که عبارتند از گرمسیری در مرکز، کوهستانی، نیمه خشک در شمال شرقی، استوایی در شمال و معتدل در جنوب.

آب و هوای استوایی به صورت بسیار بارز در شمال این کشور دیده می‌شود این مناطق به صورت واقعی فصل خشک نداند و در واقع فصل خشک آنجا تنها کمتر از فصل بارانی بارش دارد اما آن میزان بارش هم قابل توجه‌است.


ریو دوژانیرو :
ریو دوژانیرو (به پرتغالی: Rio de Janeiro) در جنوب شرقی کشور برزیل قرار دارد. این شهر پس از شهر سائوپولو بزرگ‌ترین شهر برزیل است و تا سال ۱۹۶۰ پایتخت این کشور بود.

این شهر توریستی در کنار کوه‌های انبوه از جنگل و سواحل و خلیج‌های اقیانوس اطلس قرار گرفته‌است. شهر ریو دوژانیرو، میزبان بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۱۶ خواهد بود.[۱]

سواحل شهر ریو :
شهر ساحلی ریو دارای ۳ ساحل به نامهای ساحل کُپاکاپانا، ایپانما و لِبلان است. این سواحل به بهشت موج‌سواران معروف هستند. در «سواحل آزاد» شناگران و موج‌سواران می‌توانند به صورت برهنه به شنا و گرفتن حمام آفتاب بپردازند. قسمتی از معروفیت این سواحل مربوط به این قانون است.

مجسمهٔ مسیح :
در710 متری بالای کوه کورکووادو (corcovado) بزرگ‌ترین مجسمهٔ دنیا قرار دارد. این مجسمه 38 متر ارتفاع دارد که شمایل عیسی مسیح را با آغوش باز به تصویر کشیده‌است.

جاذبه های ریو دوژانیرو:
مجسمه مسیح از تمام نقاط شهر ریو قابل دیدناست و مجسمه مسیح یا کورکو وادو در بالای کوه و جنگل تیجوکا در ارتفاع 750 متری قرار دارد که 30 متر ارتفاع داشته و فقط ساخت دستها و صورتش 2 سال طول کشیده اشت

ماراکانا بزرگترین استادیوم فوتبال دنیاست با !200000 نفر گنجایش در ریو دو ژانیرو
کلیسای مترو پولیتن یکی از شاهکار های معماری در جهان
سواحل تفریحی ریو از معروفترین سواحل دنیاست
برزیل بهشت ورزش های آبی در دنیاست
کوه شوگر لف و کوه اورکا! یک تله کابین زیبا این دو کوه رو به هم وصل کرده که از روی اون میشه نمای 360 درجه شهر و اقیانوس رو دید شوگر لوف در زبان پرتغالی که زبون رسمی برزیله به معنی "یک حبه قند" است

سائوپائولو :
سائوپائولو بزرگ‌ترین شهر کشور برزیل است و در جنوب شرقی برزیل قرار دارد.
سائوپائولو که در گفتار روزانه «سامپا» نیز نامیده می‌شود هفتمین شهر بزرگ جهان و بزرگ‌ترین شهر نیم‌کره جنوبی و قاره آمریکا است. جمعیت این شهر ۱۱ میلیون ۳۰۰ هزار نفر است و جمعیت شهر و حومه (منطقه کلان‌شهری) آن نزدیک به ۳۰ میلیون نفر است.

این شهر مرکز ایالت سائوپائولو و از مراکز مهم فرهنگی، اقتصادی و سیاسی در برزیل و فراسوی آن است و بناها، پارک‌ها و موزه‌های مهمی چون یادمان آمریکای لاتین، موزه زبان پرتغالی، موزه هنر سائو پائولو و پارک ایبیراپوئرا را در خود جای داده است.
چند عدد از بلندترین ساختمان‌های برزیل ازجمله میرانته دواله، ایتالیا، آلتینو آرانتس، و برج شمالی آنسکوم در سائوپائولو قرار دارند.

نام این شهر به افتخار پل مقدس نام‌گذاری شده و شعار شهر نیز به زبان لاتین «Non dvcor, dvco» است که به معنی «مرا راه نمی‌برند، رهبری در دست من است» می‌باشد.

سائوپائولو آب‌وهوایی مرطوب و نیمه‌گرمسیری دارد. این شهر به خاطر هوای متغیر خود «Cidade da Garoa» (شهر نم‌نم باران) نامیده شده و به خاطر غذاهای ویژه، معماری، ناوگان بزرگ بالگردها، و ازدحام ترافیکی‌اش مشهور است.


سائوپائولو در سال ۱۵۵۴ تأسیس شد و تا حدود ۱۸۷۰ نسبتاً کوچک باقی ماند اما از آن تاریخ به بعد رشد بسیار زیادی کرده‌است.

سائوپائولو از نظر داشتن موزه و گنجینه‌هایی که در آن‌ها به نمایش می‌گذارد، یکی از غنی‌ترین شهرهای جهان به شمار می‌رود. از بین تمام آن‌ها، تماشای موزه Ipiranga و موزه‌ی تاریخ آمریکای لاتین از کارهایی است که نباید در این شهر از دست داد.

موزه‌ی هنر سائوپائولو نیز که در همان خیابان پائولیستا واقع شده، علاوه بر کلکسیونی دیدنی از تاریخ هنر و آثار هنری و صنایع دستی برزیل، دارای مجموعه‌های کوچک‌تری از هنرهای باستانی آفریقایی و آسیایی نیز هست.

اما قبل از تمام این‌ها، اگر دو نقطه از سائوپائولو را در بخش قدیمی شهر ندیده‌اید، پای خود را از این شهر بیرون نگذارید: یکی کلیسای جامع سائوپائولو و یکی میدان مرکزی کوله‌گیو که در واقع نقطه‌ای است که شهر بر اساس آن بنا شده و روز به روز توسعه پیدا کرده است.

با این‌که سائوپائولو با ساختمان‌ها و آسمان‌خراش‌ها احاطه شده و به نظر می‌رسد که هیچ فضای سبزی در این‌جا باقی نمانده، اما هنوز هم آثاری از جنگل‌های استوایی اقیانوس اطلس در این شهر به چشم می‌خورد که به شکل پارک‌های بزرگ عمومی در آمده است. یکی از این‌ها پارک Ibirapuera در نزدیکی موزه‌ی تاریخ آمریکای لاتین است که بین اهالی خود سائوپائولو هم طرفدارهای زیادی دارد.

کلمات کاربردی در زبان برزیلی در سفر :
سلام : Olá
خداحافظ : adeus
من : eu
شما : você
پاسپورت : passaporte
هتل : hotel
کجاست ؟ : Onde?
ببخشید : desculpe
خواهش میکنم : por favor
این ... چند است ؟ : Este .... É?
خیلی گرونه : muito Grvnh
ارزون : barato
تخفیف : desconto
هواپیما : avião

  • ایران - تهران - بلوار کشاورز، تقاطع کارگر، نبش بلوار غربی، شماره 310

  • نشانی :

  • - - 09356439712 - - 66439711 - -

  • تلفن:

  • - - 66927712

  • فکس :

ارسال پيام به شرکت

اگر عضو نمايشگاه باشيد مي توانيد تاريخ و زمان مشاهده پيام خود و همچنين پاسخ ارائه دهنده اين محصول به پيام خود را نيز مشاهده نماييد. در صورت تمايل مي توانيد عضو نمايشگاه شويد

فرستنده:

نام و نام خاوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

گيرنده:

شرکت خدمات مسافرتی هانی بال

   

عنوان پيام:

متن پيام:

 این کد را وارد کنید :    4466

   توجه: هنگام ارسال پيام، IP شما ذخيره خواهد شد - 3.235.239.156

دفتر مرکزی :

تلفن  : - - 09356439712 - - 66439711 - -

فکس : - - 66927712

نشانی : ایران - تهران - بلوار کشاورز، تقاطع کارگر، نبش بلوار غربی، شماره 310