*** توليد كننده سنگ هاي فرآوري شده دكوراتيو كف و بدنه در ايران ***

شما اینجا هستید : 

 • سنگ ورودی ویلا ( طراحی ویلا)

  • www.sproozstone.ir

  • اطلاعات بيشتر :

  • عدد

  • واحد شمارش :

کلیه محصولات در ابعاد مشخص و بسته بندی مناسب در اختیار شما قرار می گیرد.

مشخصات كف پوش:
يك مترمربع اين محصول از 17 قطعه در سايزهاي مختلف تشكيل شده است كه هيچكدام از شكل ظاهري يكسان، برخوردار نبوده و داراي طرح هاي غير همسان با رگه و هاله هايي مانند سنگ طبيعي مي باشند كه از نصب، سطحي بسيار زيبا و شكيل را ارائه مي كنند.

مشخصات فني و فيزيكي:
استحكام:
اين محصول پس از پرس به ضخامت 5/3 سانتي متر و وزن حجمي 0.24kg/cm3 مي رسد كه نشان دهنده تراكم بسيار بالا در نتيجه استحكام قابل قبول مي باشد.

مقاوم در برابر سرما و يخ زدگي:
از خصوصيات اين محصول جذب پايين آب مي باشد كه باعث مي شود در مقابل سرما و يخ زدگي مقاوم باشد،همچنين در مقابل نفوذ ساير عوامل كه باعث جرم پذيري سطح مي گردد مقاوم است.

مقاوم در برابر نور خورشيد:
در توليد اين محصول از پيگمنتهايي استفاده گرديده كه عمل اكسيد شدن آنها در مقابل نور خورشيد قبلا انجام شده كه باعث مي شود اين محصول در مقابل اشعه uv و نور خورشيد مقاوم باشد و به عبارتي ساده تر ضد نور مي باشد.

ضد سايش و ضد خش و قابل شستشو:
در سطح اين محصول از زرين اپوكسي مات استفاده شده است كه باعث مي شود قابل شستشو و كاملا غبار گريز شود.

فرآيند توليد:
Decorative Concrete به معني بتن دكوراتيو،محصولي كاملا شناخته شده در بين متخصصان و طراحان روز ساختمان در دنيا مي باشد كه براي اولين بار توسط اين واحد در ايران شروع به توليد گرديده است.
نحوه توليد در ابتدا به اين ترتيب مي باشد كه مواد تشكيل دهنده شامل:1- سيمان 2- ماسه دانه بندي شده 3- افزودني هاي بتن 4- پيگمنتهاي دكوراتيو 5- رزين مخصوص، با هم تركيب شده، كه در داخل دستگاه ميكسر قرار مي گيرد و پس از انتقال به دستگاه پرس 17 قطعه همزمان 1*1 مترمربع را تشكيل مي دهند.قطعات تحت پرس اتوماتيك در سايز هاي مختلف پرس شده و قسمتي از آب متشكله آن از بتن خارج مي گردد و سپس توسط دستگاه مخصوص به قفسه هاي مرحله كيورينگ انتقال داده مي شود و در آنجا تحت گرما و بخار لازم به حداكثر مقاومت 7 روزه خويش مي رسد.لازم به ذكر است كه به دليل اختلاف وزن حجمي مواد متشكله، سنگ مورد نظر داراي رگه هاي طبيعي و رندمي، مي گردد كه بسيار شكل زيبا و طبيعي را به محصول مي دهد.
پس از مرحله ميكس و پرس اتوماتيك و كيورينگ قطعات وارد مرحله رزين اپوكسي كاملا پوشانيده شده سپس وارد كوره خشك كن مي گردند و با لايه اي از نوع گريد مخصوص رزين اپوكسي كاملا پوشانيده شده سپس وارد كوره خشك كن مي گردند و خشك مي شوند و در نهايت پس از اين مرحله به واحد بسته بندي رفته و در آنجا به ازاي هر متر مربع 2/2 كارتن بسته بندي مي شوند و آماده ارسال به محل كار مي گردد.

  • ايران - مشهد - جاده کلات

  • نشانی :

  • 0098 - 912 - 8332522

  • تلفن:

  • فکس :

ارسال پيام به شرکت

اگر عضو نمايشگاه باشيد مي توانيد تاريخ و زمان مشاهده پيام خود و همچنين پاسخ ارائه دهنده اين محصول به پيام خود را نيز مشاهده نماييد. در صورت تمايل مي توانيد عضو نمايشگاه شويد

فرستنده:

نام و نام خاوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

گيرنده:

شركت اسپروز استون

   

عنوان پيام:

متن پيام:

 این کد را وارد کنید :    3681

   توجه: هنگام ارسال پيام، IP شما ذخيره خواهد شد - 35.172.165.64

کارخانه :

تلفن  : 0098 - 912 - 8332522

فکس :

نشانی : ايران - مشهد - جاده کلات