***اندیشه ما بهترینها برای شماست****

شما اینجا هستید : 

 • تور قبرس شمالی بهار 94

  • www.amitistravel.com

  • اطلاعات بيشتر :

  • download

  • فايل ضميمه :

  • عدد

  • واحد شمارش :

آمیتیس تور مجری تور قبرس شمالی ، تور قبرس شمالی بهار 93 ، تور قبرس شمالی پرواز انور ایر ، تور قبرس شمالی هتل 5 ستاره می باشد .

جاذبه های قبرس شمالی :

قبرس جزیره ای است در دریای مدیترانه كه دو تیره یونانی و ترک در آن زندگی می کنند . قبرس دارای تابستانهای گرم و خشک و زمستانهای معتدل است.

از حدود 3000 سال قبل كه يوناني ها براي اولين بار وارد جزيره قبرس شدند تا به امروز همبستگي و علايق بين مردم قبرس و يونان .و اختلاط عميق بين مذاهب قبرس و يونان اد امه دارد و تحولات متعددي كه اين جزيره رخ داده نتوانسته است اين پيوند مستحكم فرهنگي مذهبي را بين دو جامعه قبرس و يونان كاهش دهد . يا ان را متزلزل نمايد

سواحل و جنگلهاي توريستي از مناطق جغرافيايي مهم قبرس مي توان به نيكوزيا لارنا كا ليماسول و ترودوس اشاره كرد كه منطقه ترودوس جنگلي ليماسول و لارناكا ساحلي است. منطقه پافوس به الهه عشق و زيبايي معروف است اين سه شهر بندري در جنوب شرقي قبرس قرار دارند كه از نظر صنعت گردشگري توسعه بيشتري يافته است.

آب وهواي قبرس
آب وهواي قبرس يکي از سالمترين و بهترين آب و هواي قبرس در حقيقت از نوع معتدل مديترانه اي است .
تابستانهاي گرم و خشک و زمستانهاي معتدل مديترانه اي و باراني دارد . ميانگين روزهاي آ فتابي 330 رور در سال است . آب و هواي تابستاني از نيمه مارچ ( اواخر اسفند ماه ) شروع و تا اواخر سپتامبر ادامه پيدا مي کند، بهار و پاييز در اين دو دوره مي باشد در طول 30 سال گذشته ميزان متوسط بارش سالانه 503 ميلیمتر بوده است.

گیرنه
گیرنه یکی از زیباترین شهرهای قبرس بشمار می آید. گیرنه در سواحل شمالی قبرس واقع شده است با تمدن بی شماری ازآثار باستانی و تاریخی وهمچنین دریای ارام و سواحل طبیعی زیبایش و اب و هوای معتدل مدیترانه اش یکی از زیباترین شهرهای توریستی این منطقه به حساب می اید.

از دیگر جذابیت های شهر گیرنه می توان به موقعیت جغرافی ان اشاره کردکه از شمال به دریای مدیترانه ختم می شود و از جنوب به کوه های سرسبز(5 بارمک) و (5 انگشت) می رسد که این خود به زیبایهای جزیره شکوه بی شماری می دهد. یکی دیگر از اماکن دیدنی و توریستی شهر گیرنه قصر قدیمی و باستانی است که به شهر بندری گیرنه نمای زیبایی می دهد ودر کنار (Crusader) این قصر می توان قایقهای توریستی بسیاری را دید و همچنین در کنار این بندرگاه رستوران ها و بارهای بسیاری قرار دارد که از اماکن تفریحی معروف گیرنه به شمار می رود.

فاماگوستا
فاماگوستا در شمال شرقی قبرس قرار دارد. این شهر معروف مدیترانه ای دارای تاریخ غنی وفراوانی است و زیباترین کلیسا ها و ساختمان های قدیمی با معماری مدرن را باید در فاما گوستا دید چون مردم و دولت قبرس ارزش زیادی برای تاریخ و فرهنگشان قائل می شوند. یکی از بهترین شهرهای قبرس برای گردشگری میباشد وتمام توریست های به قبرس آمده را جلب تماشای خود می کند.

فاماگوستا همچنین دارای سا حلهای زیبا با شنهای طلایی می باشد که در شمال قبرس مشاهده می شود که خیلی کمیاب است .
کلیساهای بیشتری در قبرس وجود دارد که تاریخ کلیساها مربوط به زمان قرن سوم میلادی می باشند که شما زیبا ترین آنها را فقط در فاماگوستا می بینید.
فاماگوستا دارای رستوران ها و کافه های بسیار مخصوص می باشد که بهترین این رستوران هادارای غذای ترکی و اروپایی و مدیترانه ای می باشند و دارای قهوه ترک مخصوص می باشد.
قبرس داری ساحل های بزرگ وطولانی است که مشهور ترین آنها در فاماگوستا قرار دارد که ما بهترین ها را برای شما معرفی می کنیم : معروفترین و بزرگترین این ساحلها عبارتند از (کار پازگلدن بیچ) و (سالامیس بیچ) که می توان ساعتها در آنجا دراز کشید وزیر آفتاب دلنواز به دریای مدیترانه نگاه کرد.

کار پاز گلدن بیچ بلندترین، زیبا ترین، ساکت ترین و آرام ترین ساحل در طول سال ها می باشد و می توان آن را به بهشت تشبیه کرد.


  • ایران - تهران - خیابان سهروردی شمالی- خیابان خرمشهر (آپادانا) - پلاک 29

  • نشانی :

  • - - 0098-021-88532885 - -

  • تلفن:

  • - - 0098-021-88759456 - -

  • فکس :

ارسال پيام به شرکت

اگر عضو نمايشگاه باشيد مي توانيد تاريخ و زمان مشاهده پيام خود و همچنين پاسخ ارائه دهنده اين محصول به پيام خود را نيز مشاهده نماييد. در صورت تمايل مي توانيد عضو نمايشگاه شويد

فرستنده:

نام و نام خاوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

گيرنده:

شرکت خدمات مسافرت هوايی و جهانگردی آميتيس بال پارس

   

عنوان پيام:

متن پيام:

 این کد را وارد کنید :    3500

   توجه: هنگام ارسال پيام، IP شما ذخيره خواهد شد - 75.101.173.236

دفتر مرکزی :

تلفن  : - - 0098-021-88532885 - -

فکس : - - 0098-021-88759456 - -

نشانی : ایران - تهران - خیابان سهروردی شمالی- خیابان خرمشهر (آپادانا) - پلاک 29