* مجری حرفه ای تورهای خارجی ( تور اروپا، تور آنتاليا، تور قبرس اروپايی و ...) *

شما اینجا هستید : 

 • تور قبرس تابستان 93 | تور قبرس هتل 5 ستاره مالپاس

  • 6 شب

  • مدت اقامت :

  • MALPAS

  • نام هتل :

  • 5 ستاره

  • درجه هتل :

  • ایرباس اطلس جت

  • نوع پرواز :

  • دارد

  • ترانسفر فرودگاهی :

  • دارد

  • راهنمای فارسی زبان :

  • دارد

  • بیمه مسافرتی :

  • download

  • فايل ضميمه :

  • عدد

  • واحد شمارش :

ایرانیان مهر مجری تور قبرس ، تور قبرس تابستان 93 ، تور قبرس هتل های 5 ستاره ، تور قبرس هتل های ارزان قیمت می باشد .

نکات مهم :
1 - نرخ INF250000 هزار تومان مي باشد.
2 - کميسيونCHD ب نصف بزرگسال است.
3 - مسئوليت کنترل گذرنامه از جهت هر گونه ممنوعيت خروج از کشور به عهده آژانس درخواست کننده مي باشد و ارسال درخواست از آژانس محترم به منزله قبول کليه مفاد و آيين نامه های سازمان ميراث فرهنگی و گردشگری می باشد.
4 - آژانس هيچ گونه مسئوليتي در قبال ديپورت شدن مسافرين ندارد.
5 - مدارک لازم جهت اخذ ويزا : اصل پاسپورت و کپي 8 صفحه اول. اصل شناسنامه و کپي 2 صفحه اول. 2 قطعه عکس 4*6 زمينه سفيد.گواهي اشتغال به کار بهمراه ترجمه.پرينت حساب بانکي مورد تایید بانک. 6..در صورت عدم موافقت سفارت جهت صدور ويزا آژانس هيچگونه مسئوليتی دراين قبال نخواهد داشت.

هتلهای این پکیج :

لارکو 2*
155 € +1.200.000 تومان

لس پالمیرز 2*
189 € +1.200.000 تومان

آچیلوس 2*
265 € +1.200.000 تومان

آمرغوس بوتیک هتل
275 € +1.200.000 تومان

آتریوم زنون هتل آپارتمان
285 € +000/200/1تومان

لردوس 4*
290 € +1.200.000 تومان

سان هال هتل آپارتمان
بدون صبحانه
305 € +1.200.000 تومان

پالم بیچ 4*
340 € +1.200.000 تومان

گلدن بی 5* 370 € +1.200.000 تومان
___________________________

جاذبه های گردشگری در قبرس :

قبرس جزیره ی افسانه ای است که تمام سال غرق در گرمای آفتاب مدیترانه ای می باشد. قبرس سرزمینی با تاریخی بیش از 10000 سال است که شاهد استقرار و عزیمت تمدنهای بسیاری بوده است و افرادی نظیر اسکندر کبیر تا کلئوپاترا مدعی آن شده اند. بنا بر اسطوره ها .آفرودیت الهه ی زیبایی از کف آبهای ساحل قبرس به دنیا آمد و از آن لحظه آنجا قلمروش در زمین شد.

قبرس سومین جزیره بزرگ در منطقه ی مدیترانه است. در معبر اروپا ، آسیا ، و افریقا واقع شده است و تاریخی پرتلاطم و غوغا دارد. آخایی ها تمدن خود را بدین جا آوردند و نخستین ریشه های یونانی را سه هزار سال پیش بنیان نهادند. بسیاری از ملل دیگر از این سرزمین عبور کردند: فنیقی ها، آسوری ها،مصریان، ایرانیان، رومی ها، جنگجویان صلیبی،عثمانی ها و انگلیسی ها. حواریون حضرت عیسی مسیح خاک قبرس را پیمودند و شکوه امپراتوری بیزانس در حالی که کل جزیره را در بر می گرفت توسط کنستانتین کبیر در قسطنطنیه در اینجا بنیانگزاری شد.

مساحت قبرس 9251 کیلومتر مربع می باشد و باغستانهای مرکبات، زیتون، سروهای کوهی و پاکیزه ترین سواحل اروپا را در بردارد.قبرس همچنین در منتهی الیه شرقی دریای مدیترانه در حدود 105 کیلومتری غرب سوریه، 75 کیلومتری جنوب ترکیه، و 380 کیلومتری شمال مصر واقع شده است. نزدیکترین نقطه در کشور یونان به قبرس، رودس نام دارد که در 380 کیلومتری غرب آن واقع شده است. قبرس آب و هوای ملایم مدیترانه ای دارد که حتی در زمستان آفتاب فراوان با اندکی باران دارد. برجسته ترین ویژگی جغرافیایی آن, کوهستان ترودوس است که .بخش عمده ی شمال غربی کشور را پوشش می دهد. در این ناحیه پایتخت قبرس یعنی شهر لفکوزیا (نیکوزیا) واقع شده است.

در روستاهای قبرس, سنتها و آداب قدیمی همچنان زنده نگه داشته شده اند. دختران روستای زیبای لفکارا مانند مادربزرگ هایشان قیطان دوزی می کنند. سفالگران در فوینی زیبا به ساختن تزئینات شگفت انگیز برای ظروف سفالی مشغولند. صدای دستگاههای ریسندگی هنوز در فیتی که موطن پارچه های دست باف است به گوش می رسد و این همه در حالی است که مردها با شلوارهای گشاد سنتی در قهوه خانه ی دهکده ها دور هم جمع شده و تخته نرد بازی می کنند.
در عین حال قبرس قرن بیست و یکم شانه به شانه ی تمدن ده هزار ساله است. قدمت جشن هایی که دراین سرزمین برگزار می شود به عهد .باستان بازمی گردد.

یکی از مهم ترین جشنهای قبرس در ماه سپتامبر برگزار می شود که جشن شراب نام دارد. ترانه های محلی متعلق به قرون وسطی هنوز در قبرس خوانده می شود تا افسانه های دیکنیس یعنی محافظ شکست ناپذیر مرزهای بیزانس را زنده نگاه دارد. در خیابانهای تنگ شهر لفکوسیا مسگران مانند پیشینیان خود در پنج هزار گذشته با فلز کار می کنند. در سایه سار خانه های قدیمی و بالکن هایش, بوی گذشته در میان خانه های سنگی قدیمی جاریست.

قبرس امروز کشوری مدرن است که به راحتی فرهنگ اروپایی را به افسون عهد باستان پیوند می زند. در این سرزمین, دنیایی متراکم از سواحل اغواگر و قله های معطر کوهستانی است که با تاکستانها, باغ درختان زیتون, خرابه های باستان که خیال را برمی انگیزند, باغ مرکبات و دهکده های سنگی که شراب در گفتگوهای کافه های محلی جاریست زینت یافته است. اینجا مکانی بی دغدغه است که حس بی زمانی توسط مهربانی مردم برجسته می شود.


یکی از مزایای جزیره ای مدیترانه ای بودن، داشتن آفتاب فراوان در سراسر سال است و قبرس هم در این میان استثنا نیست. در حقیقت قبرس با .داشتن روزهای آفتابی و دمای متعادل در هر ماه از آب و هوایی ایده آل برخوردار است.

تابستان قبرس از اواسط ماه مه (خرداد) شروع شده و تا اواسط ماه اکتبر(آبان) ادامه دارد. در این فصل شنا کردن ,حمام آفتاب و انواع ورزشهای آبی طی روز از جمله بهترین تفریحها می باشند. برای بازدید از مناظر باستانی صبح زود یا عصرها که هوا خنک تر است پیشنهاد می شود. ترودس در این فصل مکانی ایده ال برای پیاده روی و استراحت می باشد.

در اواخر ماه اکتبر(اواسط آبان) هوا رو به سرما می رود. زمستان شامل ماه های دسامبر و ژانویه (آذر و دی) می شود. در این فصل می توان از مناظر تاریخی و موزه ها ی این کشور بازدید کرد. همچنین مناسبتهای فرهنگی نیز در این دوره برگزار می گردد. نخستین گلهای بهاری در ماه ژانویه ( اواخر ماه دی) در قبرس شکفته می شوند و در اواسط فوریه (بهمن ) طبیعت آن دوباره زنده می شود. روزهای ماه مارس همچنان خنک اما معتدل می باشد. اوایل فصل بهار زمانی بسیار شگفت انگیز برای بازدید از قبرس است. از ماه آوریل تا اواسط ماه مه .(فروردین و اردیبهشت) بهار به اوج خود می رسد که زمان مناسبی برای پیاده روی و گردش در طبیعت است.در عین حال قبرس قرن بیست و یکم شانه به شانه ی تمدن ده هزار ساله است. قدمت جشن هایی که دراین سرزمین برگزار می شود به عهد .باستان بازمی گردد

یکی از مهم ترین جشنهای قبرس در ماه سپتامبر برگزار می شود که جشن شراب نام دارد. ترانه های محلی متعلق به قرون وسطی هنوز در قبرس خوانده می شود تا افسانه های دیکنیس یعنی محافظ شکست ناپذیر مرزهای بیزانس را زنده نگاه دارد. در خیابانهای تنگ شهر لفکوسیا مسگران مانند پیشینیان خود در پنج هزار گذشته با فلز کار می کنند. در سایه سار خانه های قدیمی و بالکن هایش, بوی گذشته در میان خانه های سنگی قدیمی جاریست

قبرس امروز کشوری مدرن است که به راحتی فرهنگ اروپایی را به افسون عهد باستان پیوند می زند. در این سرزمین, دنیایی متراکم از سواحل اغواگر و قله های معطر کوهستانی است که با تاکستانها, باغ درختان زیتون, خرابه های باستان که خیال را برمی انگیزند, باغ مرکبات و دهکده های سنگی که شراب در گفتگوهای کافه های محلی جاریست زینت یافته است. اینجا مکانی بی دغدغه است که حس بی زمانی توسط .مهربانی مردم برجسته می شود.

  • ایران - تهران - میرداماد - روبروی برج آرین - پلاک 203 - واحد 6

  • نشانی :

  • 0098 - 21 - 22220333

  • تلفن:

  • 0098 - 21 - 22222155

  • فکس :

ارسال پيام به شرکت

اگر عضو نمايشگاه باشيد مي توانيد تاريخ و زمان مشاهده پيام خود و همچنين پاسخ ارائه دهنده اين محصول به پيام خود را نيز مشاهده نماييد. در صورت تمايل مي توانيد عضو نمايشگاه شويد

فرستنده:

نام و نام خاوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

گيرنده:

شرکت خدمات مسافرتی ایرانیان مهر

   

عنوان پيام:

متن پيام:

 این کد را وارد کنید :    7512

   توجه: هنگام ارسال پيام، IP شما ذخيره خواهد شد - 34.226.244.70