با اکسیر هارمونی را به مغز و روان خود بازگردانید.

شما اینجا هستید : 

 • بازی درمانی در کودکان

  • عدد

  • واحد شمارش :

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی اکسیر ارائه دهنده خدمات بازی درمانی ، بازی درمانی در کودکان ، روان درمانی و روانکاوی می باشد .

بازی درمانی:

بازی یکی از مهم ترین و طبیعی ترین راه ارتباط کودک با دنیا پیرامون خود است . بازی امری ضروری برای رشد همه جانبه کودک محسوب می شود. هر گونه فعالیت جسمی و ذهنی که به طور ارادی و خود خواسته توسط کودک انجام می گیرد، بازی نامیده می شود. کودک از طریق بازی احساسات و افکار خود را بیان می کند و استعدادهایش نمود پیدا می کند. بازی سبب رشد شخصیت کودک می شود. ازطریق بازی می توان به مشکلات کودک پی برد و در طی روند بازی به حل و فصل آن ها پرداخت.
بازی درمانی یکی از روش های مؤثر در درمان مشکلات رفتاری و روانشناختی کودکان است. بازی درمانی معمولا در کلینیک های مشاوره و روانشناسی که مجهز به اتاق بازی کودک هستند، و توسط بازی درمانگر انجام می‌گیرد. در این اتاق ها فضا و اسباب بازی های مناسب برای انجام انواع بازی های ویژه و هدفمند وجود دارند.

بازی درمانی چگونه انجام می شود؟

در بازی درمانی، بازی درمانگر کودک را به سمت بازی کردن با وسائل و اسباب بازی هایی که به طور تخصصی برای حل مشکل وی انتخاب شده اند، هدایت و راهنمایی می کند. بازی درمانگر در واقع از موقعیت بازی برای ایجاد ارتباط با کودک استفاده می‌کند. در این درمان کودک با کمک و هدایت بازی درمانگر در حین بازی به تخلیه هیجانی و حل و فصل مشکلات خود می‌پردازد.

کدام مشکلات را با روش بازی درمانی می توان درمان کرد؟

بازی درمانی، مشکلاتی را که ریشه در احساسات، هیجانات کودک و سازگاری کودک با محیط بیرونی دارند، بهبود می بخشد. به کمک بازی، افسردگی، ترس و مشکلات رفتاری که ریشه در اضطراب کودک دارند. نظیر شب ادراری، ناخن جویدن، دروغ گفتن، پرخاشگری کنترل می شوند.

  • ایران - تهران - شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان فلامک شمالی، خیابان حیدریان، پلاک 18

  • نشانی :

  • 0098 - 21 - 88078844 - - 88078585 - - 88571800

  • تلفن:

  • فکس :

ارسال پيام به شرکت

اگر عضو نمايشگاه باشيد مي توانيد تاريخ و زمان مشاهده پيام خود و همچنين پاسخ ارائه دهنده اين محصول به پيام خود را نيز مشاهده نماييد. در صورت تمايل مي توانيد عضو نمايشگاه شويد

فرستنده:

نام و نام خاوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

گيرنده:

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی اکسیر

   

عنوان پيام:

متن پيام:

 این کد را وارد کنید :    3740

   توجه: هنگام ارسال پيام، IP شما ذخيره خواهد شد - 3.238.95.208

آدرس :

تلفن  : 0098 - 21 - 88078844 - - 88078585 - - 88571800

فکس :

نشانی : ایران - تهران - شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان فلامک شمالی، خیابان حیدریان، پلاک 18